İade nasıl yapılır? Şartları nelerdir?

Siparişleriniz adresinize ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde kolayca iade edebilirsiniz. Hesabım > Siparişlerim iade butonu üzerinden iade etmek istediğiniz ürünü ve iade sebebini seçiniz. Aynı üründen 1 den fazla almışsanız iade etmek istediğiniz adeti de belirtmeniz gerekir. Anlaşmalı kargo firması ile iletişime geçerek ürünlerinizi teslim ettiğinize dair iade kargo takip numarasını not alın ve iade talebi üzerinden bize iletin. İade işlemlerinde kargo ücreti size aittir.


Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra fikriniz değiştiyse yada yanlış bir ürün sipariş ettiğinizi düşünüyorsanız iptal işlemlerinizi ürün kargoya verilmeden önce gerçekleştirmeniz gerekir. Eğer kargo süreci başlamışsa iptal işlemini gerçekleştiremezsiniz. "İADE" prosedürlerini uygulamanız gerekmektedir. İptal işlemlerinde kargo ücreti size aittir.


Siparişimdeki ürün yanlış geldi ne yapmalıyım?

Sitemizden verdiğiniz siparişiniz size yanlış geldiğinden eminseniz müşteri hizmetlerimizle iletişim formundan iletişime geçerek değişimi yaptırabilirsiniz.


Ücret iadem ne zaman yapılır?

İptal işlemlerinde ücret iadesi 7 iş günü içinde gerçekleştirilir. İade işlemlerinde ise ürün tarafımıza faturası ile beraber ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürünümüz iade şartlarına uygunsa ücretiniz 7 iş günü içinde hesabınıza tanımlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse herhangi bir ücret ödemesi yapılmaz ve ürün size geri gönderilir. Bu süreç zarfındaki kargo ücreti sizden talep edilir. 

İptal / İade tamamlanınca e-postanıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajın gönderilmesi bankanıza ücret iadesi yapıldığı anlamına gelir. Ancak iade edilen tutarın hesabınıza yansıma süreci bankanıza bağlıdır. E-postanıza gelen bilgilendirme mesajında iade referans kodunuz size iletilecektir, bu kod ile bankanızdan süreci takip edebilirsiniz.

Taksitli yapılan alışverişlerinizde ücretiniz tarafımızdan bankaya tek seferde yapılır. Ancak bankanız size taksit adetine göre yansıtır. Örneğin 3 taksit ile almışsanız 3 ayda iade yapılacaktır.


İade & değişim işlemlerinizde faturanızı mutlaka bize geri göndermelisiniz. Faturasız gelen ürünler iade & değişim koşullarına uygun değildir.